.

DC Напонски Регулатор, Моќ Конвертор, Конвертор Модул Напон Конвертор Модул за Камион Автомобили Автомобил на
Новак

Лесен за користење и брзо да го инсталирате, и не ќе ја преземе голем дел од вашето време, многу погодно.К

Во достапна форма
Конвертор Моќност, Подобро Дисипација на Топлина Автомобил Моќ Конвертор Алуминиум Легура Погодно Трајни производи
Новак

Користи алуминиум легура школка, водоотпорен, dustproof, shockproof, подобро дисипација на топлина.Вградената за

Во достапна форма
DIY Refitting Напон Конвертирате Одбор стабилни Перформанси за Електронска Контрола за Полнење Модул(±5V)
Новак

Овој производ е погоден за DIY refitting вашиот опрема.Производот е погоден за : ADC / DAC / оперативни засилувач

Во достапна форма
Тајмерот Switch, Големи Транспарентен Пат на Поставување Knob 30 ГОДИНИ Задоцнување Опсег 1 Поставете Одложување
Новак

1 поставете одложување на контакти може да бидете сигурни дека стабилни перформанси на јавите.Со голем

Во достапна форма
DC Напонски Регулатор, Моќ Конвертор, Конвертор Модул Напон Конвертор Модул за Камион Автомобили Автомобил на
Новак

Лесен за користење и брзо да го инсталирате, и не ќе ја преземе голем дел од вашето време, многу погодно.К

Во достапна форма
8MP Камера за NVIDIA Jetson Нано Инфраред Ноќ Визија 160° FOV Широк Агол на Гледање Fisheye камера Arducam на
Новак

➤Во комбинација со Jetson Нано ПИ компјутер, оваа камера е погодна за ПИ проекти, како што се : препознавање

Во достапна форма
AT3-1500X Прилагодлива Променлива Фреквенција Диск 3 Фаза Брзина Контролер Инверторот Мотор со Заштита Функција
Новак

Специјална технологијаОва VFD користи уникатен метод за контрола за да сфатат висок вртежен момент, висо

Во достапна форма
Индукција Греење Одбор Модул, 1000W Висока Фреквенција Печатени Коло Електронски Компоненти со Висока моќ Супер
Новак

【Добри Перформанси】индукција грејач модул има високо‑моќ супер топлина мијалник, кои носат добри топ

Во достапна форма
AC да DC Напојување 0-8V Прилагодливи Префрлување Напојување SMPS со Дигитален Дисплеј 110V/220V AC да 5V DC
Новак

Ве молиме Имајте во предвид : без разлика на напон е поставен на неколку V, максималната струја е 60 A, теко

Во достапна форма
KOOBOOK 5Pcs 8 Канал Логика Ниво Bi-Directional Конвертор Модул TXS0108E за Arduino
Новак

VCCA страна поддршка напон : 1.2 V3.6 V VCCB страна поддршка напон : 1.65 v5.5 v Може да обезбеди 3.35 V, 1.83.3 v и други заед

Во достапна форма
Rakstore 4PCS AMS1117-ADJ Прилагодливи Чекор Надолу Напојување Модул за Напојување Напонот Регулаторот Модул
Новак

Напон на текст опсег : 5~12 V.Напон излез опсег : 2.510.5 V Ниска истекување напон : 1.2 V во 1А излезна струја.Излез

Во достапна форма
Bonarty DC-DC Buck Конвертор 12V да 9V 2.5 Конвертор Автомобил Моќ
Новак

Широко се користи во Автомобил уред, како што се LED Дисплеј, Навигација со Автомобил, Автомобил Аудио, е Р

Во достапна форма
PC817 2 4 8 Канал Optocoupler Изолација Одбор Напон Конвертор Адаптер Модул 3.6-30V Возачот Фотоелектрически
Новак

1.Возење Порта Сигнал Напон : 3.624 V 2.Излезна Порта Напон Порт : 3.630 V 3.Скокач Ззп Може Да Се Постигне Излезна

Во достапна форма
24V DC да автомобил 12V Моќност Конвертор Чекор Надолу за да 5A 40W Напојување на Модулот, DC Трансформатор
Новак

24 V да автомобил 12 V моќност конвертор DCDC чекор надолу модул 1А 1.5 A 2 A ,Излезна моќност 12 W 24 W 36 W 40 W по желба.I

Во достапна форма
Паралелно (6X) Микро Losi Полнење Кабел
Новак

Наполнете ја води со Микро Losi конектори ви овозможува да ја полните до шест батерии во паралела.Нашите п

Во достапна форма
I2C INA3221 Тројно-Канал Шант Тековната Напон Следи Сензор Повторно INA219 Модул
Новак

На INA3221 е триканал, високострана на сегашните и автобус напон следи со I2 C и SMBUSкомпатибилен интерфејс.На

Во достапна форма
Издржливи Далечински Управувач VGA да SCART Конвертор Конвертор Видео Конвертор Преносни Аудио Конвертор Адаптер
Новак

ШИРОКО КОМПАТИБИЛЕН : Ова SCART VGA Конвертор поддржува три стандардни ТВ системи : NTSC, PAL и SECAM, со силна комп

Во достапна форма
6FT AC Кабелот за Напојување Кабел за Samsung ТВ LN37A450C1D LN37R83BD LN40A500T1F LN40A530P1F LN40A330J1 LN40A450C1
Новак

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Кабелот за Напојување 3 prongs САД стандард моќ кабел дизајн.Кабел Должи

Во достапна форма
SAMIORE 6-24V 24V 12V да 5V USB Чекор Надолу Модул DC-DC Конвертор Телефонскиот Полнач за во Автомобил за Напојување
Новак

SAMIORE 624 V 24 V 12 V да 5 V USB Чекор Надолу Модул DCDC Конвертор Телефонскиот Полнач за во Автомобил за Напојување

Во достапна форма
Автоматскиот Автомобил Полнач за MagLite ARXX205 ARXX205K Маг 12V запалка приклучок за Полнач
Новак

100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Автомобил Моќ Полнач / Адаптер.DC Влез 1224 V;DC Излез.Се изгради во Динамич

Во достапна форма
LIVISN 2 парчиња NE555 Квадратен Бран Сигнал Генератор Модул Фреквенција 0.6 да 180KHz Должност Циклус Прилагодливи
Новак

Функција : произведува плоштадот бранови или правоаголни бранови на различни фреквенции.Напојување : 5 V

Во достапна форма
LIVISN 0.56 DC 0-30V Дигитални Voltmeter Тестер на Напон Мерач ЦРВЕНИ Светла LED Дисплеј Две Жици Volt Метар
Новак

Висока точност : нејзините Децимална точка автоматски ќе се премести, и тоа, исто така, има мала potentiometer д

Во достапна форма
BMS, 3 Серија 11.1 V за 12V 12.6 V Li-ion Литиум Батерија 18650 Мобилен BMS PCB Заштита Одбор, со Overcharge
Новак

【Карактеристики】Оваа заштита одбор е три серија на литиум батерија заштита одбор.На PCB заштита одбор е

Во достапна форма
Bonarty DC-DC Volt Конвертор 12V да 5V 3Amps 15 W W/Micro USB Излез
Новак

Авто заштита : во Текот на напон, над сегашната, во текот температура, краток спој.Влезен напон : DC822 V, (12 V

Во достапна форма
Моќ Кабел Кабелот за LG TV 43LH570A 49LH570A 43LH5700 49LH5700 60UH615A
Новак

100% Сосема Нов и Висок Квалитет на AC Кабелот за Напојување 2 prongs САД стандард моќ кабел дизајн.Кабел Должи

Во достапна форма