.

.

SEOH Стакло Дипломирал Цилиндар 5ml

SEOH Стакло Дипломирал Цилиндар 5ml

DEN 162.00

Пристапност
Во достапна форма

Дипломирал Цилиндар, Сите Стакло, 5ml.Graduations започне во (ml)со 0.5 0.1 ml интервал.База Round.Class Б Borosilicate Стакло.Се Продава Во Секоја Од Нив.Оваа дипломирал, сите-стакло 5ml цилиндар карактеристики graduations во 0.1 ml со почеток во 0.5 ml.На цилиндар има прелива spout и тркалезна база.Ние акции 9 големини од оваа 5ml до 2000ml.Се продаваат во eaches.Овие се нови и не се користи.

Главните карактеристики

Избор на клиент