.

.

TEQIN Вратот Фан Рацете на Слободен USB Полнење Виси Ѓердан Вентилатор за Жени, Деца Девојки Мажите Отворено Туристички Кампување Парк Црна 42.5X86X109mm

TEQIN Вратот Фан Рацете на Слободен USB Полнење Виси Ѓердан Вентилатор за Жени, Деца Девојки Мажите Отворено

DEN 482.40

Пристапност
Во достапна форма

Мултифункционален Преносни Фан : Одлично да се задржи пот исклучите вашиот брадата и се излади.Преносни фан така може да се постави на маса.Три Брзини Прилагодливи : Овој ѓердан фан има 3 различни прилагодувања : низок, среден и висок.Притиснете на прекинувачот копче за да ја смените поставката што сакате.Батерија Управувани : Батерија 2000m Ah батеријата управувана(вграден),Доаѓа со USB кабел, USB вентилатор компатибилен со било кој уред со USB порта (лаптоп, десктоп, моќ банка, вдлабнатина, штекер) да се наплаќа.USB Полнење : Напојува со надградена батерија литиум полимер батерија, која е во можност да се одржи полнење е подолго од истиот капацитет литиум батерија, вклучени USB кабел е компатибилен со било USB порта како компјутер, моќ банка, ѕидниот штекер, автомобил полнач, можете да го полните секаде и во секое време.До околу 13.5 часа на батеријата, со мобилен моќ функција. 360° Ветер : Излади сите околу себе, направи да уживате во летната време тивко да се носат кул чувство во текот на летото, погодна за отворен спорт.се приспособат на голем област циркулација на воздух набавка да се грижи на секој агол.Монтажни дизајн : погодно за редовно чистење и одржување на мали фан.Три Брзини Прилагодливи : Овој ѓердан фан има 3 различни прилагодувања : низок, среден и висок.Description Item тип : Fan Material : ABS/PP, коло Стил/боја : бела, розова, зелена, црна Батеријата напон : 3.7 V Влезен напон и струја : DC5.0 V/1000m Ah (+-20%) Батерија : 7.4 W време на Полнење : околу 3 часа кога целосно наполнета Батерија капацитет : 2000m Ah Работна сила : 1 опрема 1 W; 2. опрема 1.7 W; 3. опрема 3.5 W Работат на струјата : Првиот степен на пренос 250m A; Вториот степен на пренос 450m A; Трето опрема 920m A Работно време : На првиот степен на пренос може да се користи за околу 7.5 часа; вториот степен на пренос може да се користи за околу 4 часа; третиот опрема може да се користи за околу 2 hours Packing листата : 1 X фан, 1 X USB кабел, 1 Xmanual, 1 Xpacking box Notes : бои отстапување може да се разликуваат поради различните monitor settings.

Главните карактеристики

Избор на клиент