.

.

Акцентот Стол Среден Век во Модерната Троседот Стол Фотелја Сет од 2, Тапациран Удобен Читање Стол за Дневна Соба, Спална соба, Канцеларија(Жолт)

Акцентот Стол Среден Век во Модерната Троседот Стол Фотелја Сет од 2, Тапациран Удобен Читање Стол за Дневна

DEN 8639.76

Пристапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ штетите од несреќи, дамки, rips, и солзи се покриени од еден ден.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци. 【СУПЕР УДОБНОСТ АКЦЕНТ СТОЛ】голем седење и широк и висок backrest направен од високо-квалитет на ткаенина и исполнет со висока густина пена, обезбедување на максимална удобност за вас.Удобно со доволно простор да седат големина adlut,вие нема да чувствувате уморни после нап или долг разговор. 【ЗДРАВ & ТРАЈНИ ЕДЕН ТРОСЕД】Оваа акцент стол е направена од цврсто дрво рамка,со висока густина пена и високо-квалитетна ткаенина, не постои чуден мирис,на 4 дрво нозе ќе обезбеди поголема поддршка и стабилност, и тоа може да се одржи до 330 кг.Ткаенина на перница не е лесно да се пилула, и изгледа новиот дури и по долго време користење. 【Погоден за Секоја Сцена】Оваа дневна соба стол е стилски начин за да додадете дополнителни седишта секаде каде што тоа е потребно.Вие не може само да седат на тоа да пијат кафе, да гледате филмови, играте игри, да читаат книги и да разговарате со пријателите, но исто така може да се користи како канцелариски мебел во канцеларијата за бизнис преговори. 【ЛЕСНО ДА се СОБЕРАТ】Тоа е лесно да се инсталира оваа читање фотелја следниве нашите настава, возрасните може да се заврши инсталацијата во 10-15 минути.Добиете прекрасно време со едноставна монтажа!. 【100% ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНЦИЈА】Било кој квалитет на прашања што се однесуваат на нашиот акцент стол, ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ги решите вашите грижи во рок од 24 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент