.

.

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална соба Шарени шпански Навивач Шема

LAIYUHUA Шарени Лепливи Куки со 5 Куки и 1 Преграда за Складирање, Совршен за Вашата Entryway, Кујна, Спална

DEN 359.76

Пристапност
Во достапна форма

Нашата кука со 3 M е лесно да се користи и помага да се задржи вашите ѕидови во потрага убава Спецификации : -Големина : 7(L) x 2.Силна и Разноврсна : внатрешна кука има силно на различни површини, вклучувајќи и насликаните ѕидови, заврши дрво, стакло, плочи, метал и други мазни површини.Материјали и Големина : површината е направен од микрофибер кожа, која е абразија-отпорни и лесно да се чисти.Основата е изработена од тврда пластика, која не е лесно да се скрши.Тоа ќе додадете некои модни да комплимент вашиот соба -Широка Примена : Широко се користи на различни мазни површини, како Плочка, Керамика ,Метал, Пластика Површината и повеќе -Организирање на Штета-Слободно : Каже збогум на дупки, знаци, или леплива остатоци на вашите ѕидови, врати, кабинети, или плакари.4 фунти На јадицата не се препорачува за бесење тешки, скапи или кршливи предмети -Пакет : ѕид кука.Тоа може да биде цврсто инсталиран на било каква мазна површина сакате во само два чекори.Печати Дизајн : печати дизајн ќе додадете контакт од стил на вашата меморија.7(W) x 1(H) инчи -Материјал : површина : микрофибер кожа; база : тешко пластика -Претпазливост ве Молиме : На кука може да се користат по intalling тоа 3-4 часа кука држи до 2 килограм/ 4.Големина : 7(L) x 2.Лесно да се отстрани без површината штета, може да се расклопуваат лесно по топење 3 M ленти со греење со фен за коса.7(W) x 1(H) инчи.Идеален за entryway, спална соба, плакар, кујна и така натаму.

Главните карактеристики

Избор на клиент