.

.

Водич Опрема Монолитна Екстремни Водоотпорен Изолирани Лов Чизми, 2,400-грам Thinsulate Ултра

Водич Опрема Монолитна Екстремни Водоотпорен Изолирани Лов Чизми, 2,400-грам Thinsulate Ултра

DEN 4079.76

Пристапност
Во достапна форма

Се ЛИЗГА И МАСЛО ОТПОРНИ : Повлечи outsole на овие водоотпорни чизми за мажите е лизга и масло отпорни на обезбедување најдобро влечење во било лов на земјата.ИЗОЛИРАНИ : Водич Опрема mens изолирани лов чизми доаѓаат со 2400 грама Thinsulate Ултра Изолација за дополнителна топлина перници и ги штити нозете од добивање замрзнати.НАЈДОБРИТЕ УДОБНОСТ : Со ЕВА midsole и полиуретан insole со руно волна sockliner, овие водоотпорен лов чизми обезбеди одговорно удобност, така што ќе може да се ловат поефикасно.

Главните карактеристики

Избор на клиент