.

.

UDSNIS 2 Оклопни Коњаница Полк Единица Градина Знаме 3 X 5 Знаме на Куќа Декорација Банер Црна

UDSNIS 2 Оклопни Коњаница Полк Единица Градина Знаме 3 X 5 Знаме на Куќа Декорација Банер Црна

DEN 2344.80

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 3 Х 5 Метри/ 150cm X 90cm. 100% Еден Слој Проѕирен Полиестер Влакна.Погоден За Виси На Знамето Пол (со дијаметар 8-12mm).Карактеристики Ракав На Врвот Која Одговара На Стандард Јарболите Или Да Стои, Се Продава Одделно.Оркестарот : Во Двор, Градина, Flowerpot, Свадба Партија И Годишнината Оркестарот, Свеченото Отворање, На Ѕидот.Со Многу Да Се Биде Благодарен За Добредојде Семејството И Пријателите На Вашиот Дом, Со Овој Сезонски Знаме.Не Вклучувајќи Го Виси Род, Само Еден двострано Печатење.Ако Ви Треба Било Која Друга Боја Или Лого, Ве Молиме Контактирајте Со Нас.Ова Знаме Совршен за Да ги Красат Дворот на Тревникот Или Градина Како Подарок За Божиќ, ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста, Денот на Вљубените, Велигден, Денот на Мајката, Таткото Ден, birthday (Роденден) и Др.

Главните карактеристики

Избор на клиент