.

.

Морнар Пенкало мулти-функција пенкало професионална опрема Кралскиот Црна 4 16-0539-220

Морнар Пенкало мулти-функција пенкало професионална опрема Кралскиот Црна 4 16-0539-220

DEN 983.52

Пристапност
Во достапна форма

1. Масло врз основа Црна ballpoint пен 2. Масло врз основа Црвено ballpoint пенкало 3. Сина ballpoint пенкало 4. Механички молив.Линија ширина : топка со дијаметар од 0.7 мм / механички молив дијаметар 0.5 mm ПОЛУПАНСИОН.На гумичка исто така и прикачени во внатрешноста на ззп.Ballpoint пенкала и механички молив се рефил тип.Големина : ƒÓ16 x 140 mm.Морнар Пенкало мулти-функција пенкало професионална опрема Кралскиот Црна 4 16-0539-220.

Главните карактеристики

Избор на клиент