.

.

Монтереј Клубот на Жените од 18 инчи Тим Ткаени Голф Skort #2944

Монтереј Клубот на Жените од 18 инчи Тим Ткаени Голф Skort 2944

DEN 642.00

Пристапност
Во достапна форма

80% Полиестер, 15% Rayon, 5% Spandex.Од страна на влезот дизајн со патент затворање и копчето половината.Направена со рашири ткиво ткаенина за олеснување на движењето.Пред се пропустливи за стил и зголемување на струење.Широк корселе за удобно се вклопуваат.Во прилог внатрешна шорцеви за дополнителна удобност и покриеност. 2 пред коса џебови и 1 назад велт џеб обезбеди доволно, лесен за чување.Нашиот потпис Сува Замав влага-wicking ткаенина ви држи сува и удобно.Монтереј Клуб е активен начин на живот бренд кој беше понудата на квалитетни-управувано, високи перформанси мажи и жени облека од 1987 година. Монтереј Клубот на Жените од 18 инчи Тим Ткаени Голф Skort #2944.

Главните карактеристики

Избор на клиент