.

.

HollyHOME Модерна Мека Ткаенина Мрзливи Стол, Акцентот Памук Современа Дневна Стол, Една Челична Рамка Слободно Троседот Столица со потпирачи за раце и Страничниот Џеб

HollyHOME Модерна Мека Ткаенина Мрзливи Стол, Акцентот Памук Современа Дневна Стол, Една Челична Рамка Слободно

DEN 1286.40

Пристапност
Во достапна форма

Овој стол е прекрасен addation да било простории како дневна соба,спална соба и така натаму.Совршено одговара со вашиот мебел,кое носи чувство на модерната до вашиот дом оркестарот.Удобни седишта и потпирачи за раце созд удобно седење искуство,така што ќе добиете доволно за релаксација и одмор по напорната работа и студирање.Овој стол е дизајниран да се релаксираат и да уживаат во добра книга или на вашата омилена тв шоу.Направени на здрав прав обложен челик рамка и sofe сунѓер,кој во малиот џеб на десната страна на претседавачот може да држете го вашиот мобилен телефон, весници, книги, итн., кој носи погодност за корисниците.Пластични footstool поклопецот на стол спречува лизгање,кој прави да седат мирни.И изградени со челик значи мрзливи стол може да ви послужи за долго време.Може да има до 500lbs.Може брзо да се состави, само треба да се стави на неколку делови заедно, не бараат навртки или ореви.Боја : Темно Сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент