.

.

WoodWick Аура Црна Oud Миризливи Дрво Фитил 9.7 оз. Стаклена Тегла Свеќа

WoodWick Аура Црна Oud Миризливи Дрво Фитил 9.7 оз. Стаклена Тегла Свеќа

DEN 697.44

Пристапност
Во достапна форма

Црна Oud—Ambered дрво помеша со ноти на мов и коњак.Миризлива свеќа е 9. 7 унци.Свеќа ќе пристигне во домот на подарок кутија и карактеристики бела восок во дебел, чисто стакло брод со дрвени капак.PLUSWICK технологија создава смирувачки амбиент на една гуши камин.Стакло свеќа тегла мерки : 4. 5" x 5. 75". 100% рециклираат во партнерство со Terra Cycle.Мирис : Црна Oud.

Главните карактеристики

Избор на клиент