.

.

Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Небото Сини Топаз Студ Обетки За Жени (3.40 Cttw, скапоцен камен Birthstone Круг 7MM)

Gem Камен Кралот 925 Sterling Silver Небото Сини Топаз Студ Обетки За Жени (3.40 Cttw, скапоцен камен Birthstone

DEN 959.76

Пристапност
Во достапна форма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.МЕРЕЊА : 7x7mm Круг Небото Сини Топаз.Вкупно Карат Тежина е 3.4 cttw.НАПРАВЕНА : во 925 Sterling Silver со 925 печат.EARRING БЕКОВИ : пост со триење назад.САД врз ОСНОВА на КОМПАНИЈАТА И СЕРВИС : Нашиот накит поминува голема квалитет пунктови пред да бидат испратени до вас.Во (многу) случај дека не сте задоволни, едноставно се врати за 100% наплата.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК за роденден, годишнина, празници, порибување stuffers, дипломирањето, Божиќ, Денот на Вљубените, Ден на Мајката, Ви Благодариме " или едноставно "Мислејќи на Тебе".ВКЛУЧУВА СО ЦЕЛ : Сите наши предмети дојде во соодветно пакување, осигурувајќи дека тие се подготвени за kinki по пристигнувањето.Нашата амбалажа се движи од прекрасни картонски кутии со пена инсерти за безбедност, за да се елегантни дрво заврши кутии со кадифен влошки.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Печати на враќање превозот етикета.Бродот!.

Главните карактеристики

Избор на клиент