.

.

Јасно Пластика Провизии Организатор Кутии, Сет Од 4 Фрижидер Организатор Кантите со Преносни се Справи со, Складирање на Храна Кантите за Замрзнувач, Кујната Countertop

Јасно Пластика Провизии Организатор Кутии, Сет Од 4 Фрижидер Организатор Кантите со Преносни се Справи со, Складирање

DEN 575.76

Пристапност
Во достапна форма

Сет Од 4 Пластични Провизии Организација и Чување на Кутии, Јасно Пластовидно Храна Складирање Кантите За Фрижидер, Ладилник, Кујната Кабинет, Провизии Организација Спецификации : Материјал : полиетиленски материјал Боја : Јасно Големи пластични провизии организатор кантите мерки 12.8"W x 2"H, овие фрижидер провизии организаторите кантите се совршени за кабинети и длабоко провизии полиците, како и во внатрешноста на фрижидерот или замрзнувачот.7"H, мал фрижидер кутии за 10. 【Широка Примена】Пластовидно храна складирање кантите е идеален за кујни, countertops, провизии полици, фрижидери, замрзнувачи, кабинети, Одлична за плакари, спални соби, бањи, перална/помошни простории, занаетчиски соби, mudrooms, канцеларии, игра соби, играчка соба, гаражи и сл.7"H Мал фрижидер кантите : 10.8"W x 2"H Пакет се Вклучени : 1 x Голем фрижидер Организатор Кантите 2 x медиум фрижидер Организатор Кантите 1 x мал фрижидер Организатор Кантите Главната Функција : Безбеден и Сигурен Направени од издржлив висок квалитет 100% храна безбедно BPA Free загрози-отпорна пластика, без мирис, лесен и издржливи Преносни рачка Изградена-во, лесно-зафат страна се справува направете го тоа лесно за превоз од место до место Чистење на Инструкции ве Молиме чисти овие провизии организатор кантите со рака само со благ сапун и топла вода Идеални за Складирање Избор Домаќинство пластични храна складирање бин одлично за чување на суви материи во провизии, како што се супите, прехранбени пакети, вкусови, печење материјали, снек кеси, кухо храна, конзервирана стоки.7"H Медиум фрижидер кантите мерки : 10.

Главните карактеристики

Избор на клиент