.

.

Монтереј Клубот на Жените од 18 инчи Тим Ткаени Голф Skort #2944

Монтереј Клубот на Жените од 18 инчи Тим Ткаени Голф Skort 2944

DEN 642.00

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 80% Полиестер, 15% Rayon, 5% Spandex.Од страна на влезот дизајн со патент затворање и копчето половината.Направена со рашири ткиво ткаенина за олеснување на движењето.Пред се пропустливи за стил и зголемување на струење.Широк корселе за удобно се вклопуваат.Во прилог внатрешна шорцеви за дополнителна удобност и покриеност. 2 пред коса џебови и 1 назад велт џеб обезбеди доволно, лесен за чување.Нашиот потпис Сува Замав влага-wicking ткаенина ви држи сува и удобно.Монтереј Клуб е активен начин на живот бренд кој беше понудата на квалитетни-управувано, високи перформанси мажи и жени облека од 1987 година.

Главните карактеристики

Избор на клиент