.

.

Животно Корални Риба, Лигњи Персоналните Бебе Ќебиња со Името 30x40 Инчен за Новороденче Креветчето Доенчиња

Животно Корални Риба, Лигњи Персоналните Бебе Ќебиња со Името 30x40 Инчен за Новороденче Креветчето Доенчиња

DEN 2013.60

Пристапност
Во достапна форма

Соодветна Големина : 30"(W) x 40"(Л).Совршена големина за секојдневна употреба.Применливи Повод : градинка ќебе може да се користи за студена зима затворен,лето воздух условено соба,и бебе или мало childern може да биде во кауч,кревет и на други места за да уживате во тоа.Високо-квалитетни материјали : Нашето бебе ќебиња се направени од меки ткаенини, кои се посоодветни за бебиња' деликатна кожа.Совршен Подарок : прилагодено подарок покажува колку ти е гајле и колку време и напор се стави во правење нешто уникатно за тоа посебно некој.На руно ќебиња направи совршен подарок за Нова Тато,Нова Мајка,Новороденче подарок,Ден на Мајката,Таткото ден,денот на Благодарноста,Божиќ или било какви посебни денови.Лесно да се грижи : машина за миење со благ циклус, ладна вода, да се избегне употребата на ткаенина softeners и bleaches!Сува на ниска температура.Не железо.Дали сакате да му дадете подарок на вашата нова мајка пријател, вашиот внук, потенцијалните родители, или дури и на вашето бебе девојка?Оваа уникатна, прекрасна и значајна бебе ќебе е дефинитивно мора да има објект, што ќе издвоите од сите типични туш подароци.Дозволете нашите сопствени ќебе помине вашата љубов на примачот и покажете ја вашата нега за таа посебна личност.Чекор 1 : Кликнете на [Прилагодите Сега] button Step 2 : Внесете го името што сакате на blanket Step 3 : Додадете во количката и место на order Let ни направи остатокот за you What сакате : одличен начин да го одбележат специјални настани и бесценети моменти, како на пример доаѓањето на нов baby What треба : А уникатен подарок, не само што може да биде персонализирана според бебе името, но, исто така, многу мека, пријатна и удобна.Она што ќе добиете : брза испорака; високо-квалитетни материјали (кадифен ткаенина); трајни печатење во боја (сублимација печатење).Свиленкаста, удобно волна ќебе; совршен за snuggling; машина за миење посебно во ладна вода; сува на ниска температура, не железо или железо на висока температура.

Главните карактеристики

Избор на клиент