.

.

Бесконечност Колекција Портокалова Панделка Нараквица, Леукемија Свест, MS Свест, Само Повреди, Бубрезите и Рак, АДХД, Неухранетост Свест, Свест и Накит

Бесконечност Колекција Портокалова Панделка Нараквица, Леукемија Свест, MS Свест, Само Повреди, Бубрезите и

DEN 1159.20

Пристапност
Во достапна форма

Убава Портокалова Панделка Накит, Се Надевам Хривнија & Совршен Подарок.Портокалова Боја со Сребрена Тон Метал Шарм.Лесно се Прилагодува за да Одговара на вашите врвка за околу 6" 8" Прилагодлива Должина.Совршен подарок за Паметење И Поддршка на Леукемија Свест, MS Свест, Само Повреди, Бубрезите и Рак, АДХД, Неухранетост Свест, rsd, CRPS Активности!!.Рак на Свеста Нараквица, Бесконечност Хривнија го Прави одличен подарок за вас или некој се грижи за тебе.Кого и да е, тие ќе љубов оваа нараквица и значењето зад тоа.

Главните карактеристики

Избор на клиент