.

.

Кејт Лопата Њујорк Цвет Studs

Кејт Лопата Њујорк Цвет Studs

DEN 473.28

Пристапност
Во достапна форма

Донесе пролет вибрации со вас, без разлика на сезоната со Кејт Лопата Њујорк® Цвет Studs!Пластични цвет обетки на сребро-тон метал пост назад.Увезени.Мерења : Ширина : 1 2⁄7 во Висина на : 1 2⁄7 во Тежина : 0.35 оз.

Главните карактеристики

Избор на клиент