.

.

5 Парчиња Pendentif Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон Q2OU0 Pinback Cabochon Поставување Brooch 25mm

5 Парчиња Pendentif Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон Q2OU0 Pinback Cabochon Поставување Brooch

DEN 118.80

Пристапност
Во достапна форма

5 Парчиња Pendentif Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон Q2 OU0 Pinback Cabochon Поставување Brooch 25мм.Големината на секоја од нив : 26 x 26 x 7mm (1.02" x 1.02" x 0.28").Количина : 5 Парчиња.Постојат десет илјади Накит наоди, шарм на мојата продавница.Можете да изберете повеќе во време и да додадете во омилени.Ви благодариме.Овој наод, шарм може да се користи за Изработка на Накит , Накит поправка, Уметност, Занает, Декорација, и др. 5 Парчиња Pendentif Накит Одлуки Снабдување Шарм Наоди на Бронзени Тон Q2 OU0 Pinback Cabochon Поставување Brooch 25мм.

Главните карактеристики

Избор на клиент