.

.

1 Парчиња на Ѕвонење Накит Одлуки Шарм Снабдување ZY0402 Pinback Круг Cabochon База Brooch

1 Парчиња на Ѕвонење Накит Одлуки Шарм Снабдување ZY0402 Pinback Круг Cabochon База Brooch

DEN 117.60

Пристапност
Во достапна форма

1 Парчиња на Ѕвонење Накит Одлуки Шарм Снабдување на Големо Pendant Многу Големо Ѓердан Поправка ZY0402 Pinback Круг Cabochon База Brooch.Секој Шарм Големина : 38 x 38 x 7mm(1 1/2" x 1 1/2" x 17/64"),Внатрешен : 25 x 25мм(1" x 1").Количина : 1 Парчиња.Направени од Цинк Легура, Боја : антички sliver.Купи повеќе, поевтини. : ). 1 Парчиња на Ѕвонење Накит Одлуки Шарм Снабдување на Големо Pendant Многу Големо Ѓердан Поправка ZY0402 Pinback Круг Cabochon База Brooch.

Главните карактеристики

Избор на клиент