.

.

ZSHOW Момчиња Водоотпорен Ски Јакна Windbproof Маскирани Планина Спортски Отворено Мантил

ZSHOW Момчиња Водоотпорен Ски Јакна Windbproof Маскирани Планина Спортски Отворено Мантил

DEN 1692.00

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е зошто тоа е важно да се добие топла и водоотпорен слој за момчиња за да се обезбеди тие да останат snuggly додека тие се истражуваат на отворено.Висока густина .Вода и масло ќе се формира монистра по контакт со мантил наместо успеваат преку.Докажано да го издржат 10000 mm водоотпорен, вие нема да мора да се грижите за вашите момчиња добивање преплавена во дожд или топење на снег.100% 150 D Досадна Механички Еластична Ткаенина.Може да помине outerwear надолу за вашите помладите деца по вашето момче outgrows нив!.

Главните карактеристики

Избор на клиент