.

.

Замена на англиски Тастатура Налепница, Dustproof Безбедно ПВЦ Компактен Пренослив Компјутер Тастатура Налепница Уникатен Слој за Домашна Канцеларија

Замена на англиски Тастатура Налепница, Dustproof Безбедно ПВЦ Компактен Пренослив Компјутер Тастатура Налепница

DEN 840.00

Пристапност
Во достапна форма

Изглед Ажурирање : Важно додаток за компјутерска тастатура, им даде на вашата тастатура сосема нов изглед, многу практични.Лесен За Користење : Лесно да се примени и да ги отстрани, без остаток лепило кога отстранување, се држи цврсто, лесен за употреба.Издржливи : Уникатен слој дизајн, може да се спречи носат и одржување на долгорочна издржливост.Водоотпорен и dustproof.Добар Материјал : Направен од високо квалитетни ПВЦ материјал, безбедно и не се токсични, не е лесно да исчезнат, да обезбеди подобар допир и пишување искуство.Поле На Примена : специјално Дизајниран за англиски јазик.Погоден за сите 10 инчи до 17 инчен лаптоп тастатури, десктоп КОМПЈУТЕР тастатури.Функција : 1. Специјално дизајниран за англиски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, десктоп КОМПЈУТЕР тастатури.2. Уникатен слој дизајн, може да се спречи носат и одржување на долгорочна издржливост.Водоотпорен и dustproof.3. Лесно да се примени и да ги отстрани, без остаток лепило кога отстранување, се држи цврсто, лесен за употреба.4. Направени од високо квалитетни ПВЦ материјал, безбедно и не‑токсични, не е лесно да исчезнат, да обезбеди подобар допир и пишување искуство.5. Важно додаток за компјутерска тастатура, им даде на вашата тастатура сосема нов изглед, многу практични.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Тастатура Sticker Material : PVCLanguage : English Applicable Тастатура : Погоден за сите 10-инчен до 17-инчен лаптоп тастатури, десктоп КОМПЈУТЕР тастатури.Еден Клуч Налепница Големина : Прибл. 1.3 x 1.1 cm / 0.5 x 0.4 во (H x W) Пакет Листа : 1 x Лист на Тастатурата Sticker Note : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Keyboard Sticker
Material:
PVC
Language:
English
Applicable Keyboard:
Suitable for all 10-inch to 17-inch laptop keyboards, desktop PC keyboards.
Single Key Sticker Size:
Approx. 1.3 x 1.1cm / 0.5 x 0.4in (H x W)
Package List:
1 x Sheet of Keyboard Sticker :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент