.

.

Компатибилен за ANDFZ Smartwatch Бенд, Lamshaw Брзо Ослободување од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена Ремени Компатибилен за ANDFZ T42 1.72 / KASEEMI T42 Smart Watch (Сребро)

Компатибилен за ANDFZ Smartwatch Бенд, Lamshaw Брзо Ослободување од Нерѓосувачки Челик, Метални Замена Ремени

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

*Внимание : ве Молиме КОНТАКТИРАЈТЕ со НАС во прв пат ако доби неисправни предмети; За 30 ден по датумот на купување, ние се грижиме за сите квалитет на прашања поврзани со ЗАМЕНА или ВРАЌАЊЕ на средствата.Премија од нерѓосувачки челик се види бенд замена за ANDFZ T42 Smartwatch.Врвен квалитет, од нерѓосувачки Челик со стилски супериорен изработка.Персонализирајте го вашиот ANDFZ T42 Smartwatch со овој префинет рака во споредба СО PPLE оние, но во многу помала цена.Recise дизајниран да се вклопуваат добро за повеќето зглоб.Корисникот може да ја определите должината лесно користење на предвидени алатка.Се вклопува 5.71"-8.19" (145mm-208mm) зглоб.

Главните карактеристики

Избор на клиент