.

.

Око Шминка Четки Постави Почеток на Одлуки 12Pcs Кристал се Справува со Сенки Четка Поставите Професионални Сенки Четки Concealer Веѓа Eyelash Око Облоги Меша Сочинуваат Чет

Око Шминка Четки Постави Почеток на Одлуки 12Pcs Кристал се Справува со Сенки Четка Поставите Професионални

DEN 95.76

Пристапност
Во достапна форма

[Професионални око шминка четки] Вклучувајќи сенки четки, eyeliner четка, веѓа четка, спојувајќи четка, 12pcs око четки и 2 парчиња веѓа жилет.Комплетна сенки четки собата може да се осигура дека секој дел на окото може да се примени и добро, и влакната на различни форми и големини може да се создаде различни око шминка. [Обоени дијаманти се справи] се направени од издржлив пластика, има уникатен дијамантски намалување на површината, без гребнатини, и емитира блескави бои под светлината.Не се лизга, удобно да се одржи за долго време. [Услужни влакната] шминка четка во собата е направен од синтетички влакна и влакна се поврзани со дебел алуминиумски цевки, со што ќе не фрли косата лесно.Тоа може да совршено се вклопуваат лосион, око крем, сенката за очи и прав, што ќе ви овозможи да уживате во прекрасна шминка процес. [Безбедно и применливо] Сите сенки четка се опширно тестирани за 3 месеци.Тие може да се користи безбедно на чувствителна кожа.На влакната е лесно да се чисти и суви брзо, може да ги собереш козметика добро и ги дистрибуира лесно.Многу погоден за почетници и професионална шминка уметници. [совршен подарок за жените] : Ова е исто така од суштинско значење за одмор подарок за Денот на Вљубените/роденден и жена/девојка те сакам.Очите се прозорци на душата.За луѓето кои имаат потреба од шминка, професионална четка за сенки поставени се од суштинско значење за патување.Се уште се во потрага за правото сенката за очи четка?Дали сакате да купите веѓа жилет по купување на сенки четка?Ние се прилагоди на сет на четки за вашите очи.12pcs сенки четки + 2 парчиња веѓа Жилет се опфатени потребите за изработка на разни око шминка.Тоа е најдобар избор за секој професионален шминкерот и почетник.Секој четка е внимателно направен.Тоа е шарен изглед, удобно се чувствуваат, и мека на допир.Тоа е најдобриот подарок за женски пријатели.Производи вклучуваат : 1.Фан brush2.Eyelash brush3.Аглеста сенки brush4.Мали меша brush5.Голем shader brush6.Голем веѓа brush7.Мали веѓа brush8.Голем Concealer brush9.Мали concealer brush10.Станот definer brush11.Детали brush12.Усна brush13.Веѓа Razor14.Веѓа Жилет.

Главните карактеристики

Избор на клиент