.

.

масовно го купува Мини Condiment Чаши Сет Кујнски Essentials, 2.5 x 1.25 x 1.25, Природни

масовно го купува Мини Condiment Чаши Сет Кујнски Essentials, 2.5 x 1.25 x 1.25, Природни

DEN 172.56

Пристапност
Во достапна форма

Одлично за бафет маса, овој 8-парче Јасно Мини Condiment.Јасно пластика обезбедува секој може лесно да се види она што е внатре.Ова е произведен во Кина.Број на модел : HC007. Одлично за бафет маса, ова два-парче јасно мини condiment чаши во собата може да се стави во близина на лента на зеленчук или мезе и исполнет со разни сосови и сосови, па гостите можат да изберат натопи дека им се допаѓа.Јасно пластика обезбедува секој може лесно да се види она што е внатре.Исто така се идеални за задржување на мали занаетчиски предмети, како и монистра.Секој сад мерки околу 2. 5" x 1. 25" x 1. 25".Пакет мерки за околу 6" X 5. 5" X 2. 5".Доаѓа спакувана во поли торба со наслов картичка.

Главните карактеристики

Избор на клиент