.

.

Смешни Coasters за Пијалаци Абсорбента Убава Сочни Тиркизна Мермер Пијат Spills Жеден Првенство Увеселителен парк Поставен на 1/2/4 Пак Не Носителот, Прекумерно Подобро ги

Смешни Coasters за Пијалаци Абсорбента Убава Сочни Тиркизна Мермер Пијат Spills Жеден Првенство Увеселителен

DEN 47.76

Пристапност
Во достапна форма

Да потрае некое време да се оди низ нашата продавница и ќе добиете нешто неочекувано.Тоа е повеќе абсорбента од песочник coasters.♛Додадете Радост во Вашата Партија - Тоа е смешен начин да ги потсети луѓето да ги задржат своите пијалоци исклучување на табелата и да се добие неколку слободни смее премногу.Значи, ако сте заинтересирани во нашите прилагодите услуга, ве молиме контактирајте со нас секаде и во секое време.И НИЕ МОЖЕ да се ПЕЧАТИ ОНА што го САКАТЕ, КАКО НЕЗАБОРАВНИ ПОДАРОК ЗА ПРИЈАТЕЛИ ИЛИ СЕМЕЈСТВА.2 во(В) ◆Направен од вода-абсорбента керамички, овој круг пијат coasters ќе се подигне на елеганција quotient на трпезаријата или во дневната соба.Пијат во стил со пријателите и семејството, сите, додека за заштита на вашата маса.

Главните карактеристики

Избор на клиент