.

.

Starrett 667-11 Челик Со Дебелина Feeler Gage, 0.011 Дебелина, 1/2 Ширина, 12 Должина

Starrett 667-11 Челик Со Дебелина Feeler Gage, 0.011 Дебелина, 1/2 Ширина, 12 Должина

DEN 66.24

Пристапност
Во достапна форма

Заоблени краеви - не парталав рабови се направи акции полесно да се работи со.Направени од најдобрите калено челик.Секое парче означени секои 6" со дебелината и во поединечни плик.Со пригоден 3/16" дупка удирани со тупаници во крајот за бесење.Овој показател е широко се користи во автомобилската, авијација, дизел и фарма опрема за производство и услуги, а исто така во убодни, тела, мерач и експериментална работа.Заоблени краеви - не парталав рабови се направи акции полесно да се работи со.Направени од најдобрите калено челик.Секое парче означени секои 6" со дебелината и во поединечни плик.Со пригоден 3/16" дупка удирани со тупаници во крајот за бесење.

Главните карактеристики

Избор на клиент