.

.

Универзална Тајландски Тастатура Налепници, Тајландски англиски Тастатура Замена Налепница, со Црна Позадина и Бели Букви, за 10-инчен до 17-инчен Лаптоп КОМПЈУТЕР К

Универзална Тајландски Тастатура Налепници, Тајландски англиски Тастатура Замена Налепница, со Црна Позадина

DEN 170.16

Пристапност
Во достапна форма

Специјално дизајниран за Тајландски јазик.Погоден за сите 10‑инчен до 17‑инчен лаптоп тастатури, десктоп КОМПЈУТЕР тастатури.Водоотпорен и dustproof, единствен слој може да се спречи носат и одржување на долгорочна издржливост.Лесно е да се држи и да се отстрани, и нема остаток лепило по отстранување, удобен и практичен.Направени од високо квалитетен материјал, безбедно и еко‑пријателски, не‑токсични и кожа‑пријателски, има долг животен век.Важно додаток за компјутерска тастатура, ликовите се јасно печатени, погодно за пишување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тастатура Налепница Материјал : ПВЦ Јазик : Тајландски Применливи Тастатура : Погоден за сите 10-инчен до 17-инчен лаптоп тастатури, десктоп КОМПЈУТЕР тастатури.Еден Клуч Налепница Големина : Прибл. 1.3 x 1.1 cm / 0.5 x 0.4 во (H x W) Пакет Листа : 1 x Лист на Тастатурата Налепница Забелешка : 1. Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање. 2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Главните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Keyboard Sticker
Material:
PVC
Language:
Thai
Applicable Keyboard:
Suitable for all 10-inch to 17-inch laptop keyboards, desktop PC keyboards.
Single Key Sticker Size:
Approx. 1.3 x 1.1cm / 0.5 x 0.4in (H x W)
Package List:
1 x Sheet of Keyboard Sticker :
Note:
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :
Избор на клиент