.

.

Спреј Шише, Refillable Деликатна Практични Берберот Спреј Шише, домашно Милениче за Коса Салон за Домашна Употреба(brown)

Спреј Шише, Refillable Деликатна Практични Берберот Спреј Шише, домашно Милениче за Коса Салон за Домашна Употреба(brown)

DEN 501.60

Пристапност
Во достапна форма

Тоа, исто така, може да се користат за полевање на цвеќиња или чистење, практично да работат.Нејзините добро запечатени млазницата може да спреј надвор парична казна, па дури и магла за да се обезбеди единствен дистрибуција на вода или нега на коса решение.Погодна за двете професионални коса салон и за домашна употреба.Компактен и деликатна, лесен за употреба.Направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, еко-пријателски, практични и трајни производи за долго време се користи.Скала дизајн на шише може да подобра контрола на износот на коса производи.Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет на домашно МИЛЕНИЧЕ материјал, еко-пријателски, практични и трајни производи за долго време се користи.2. Нејзините добро запечатени млазницата може да спреј надвор парична казна, па дури и магла за да се обезбеди единствен дистрибуција на вода или нега на коса решение.3. Тоа, исто така, може да се користат за полевање на цвеќиња или чистење, практично да работат.4. Скала дизајн на шише може да подобра контрола на износот на коса производи.5. Погодна за двете професионални коса салон и за домашна употреба.Компактен и деликатна, лесен за употреба.Спецификација : Предмет Тип : Фризерски Спреј Bottle Material : PETOptional Боја : Транспарентна, Виолетова, Кафена, Blue Function : Косата Tool Package Листа : 1 * Фризерски Спреј Шише.

Главните карактеристики

Избор на клиент