.

.

Botepon 2 парчиња Брод Кајак Батеријата Навигациски Светла Безбедност Светла Брод Лак Светла Стерн Светла Велосипед Светла Милениче Светла Ноќ Работи Светла со 3 Начи?

Botepon 2 парчиња Брод Кајак Батеријата Навигациски Светла Безбедност Светла Брод Лак Светла Стерн Светла Велосипед

DEN 1315.20

Пристапност
Во достапна форма

Што повеќе, бидејќи CR2032 батеријата е лесно да се купат од продавница, можете да ги менувате батериите себе си, кога ќе се кандидира надвор од нив. 【ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА】Ова е само Црвена боја.Стабилен осветлување режими одржлива употреба за 35 часа, светкави начини за 160 часа.Што повеќе, бидејќи CR2032 батеријата е лесно да се купат од продавница, можете да ги менувате батериите себе си, кога ќе се кандидира надвор од нив. *Високо-одделение и висок квалитет на пакувањето.Ова предупредување светлина ќе ви донесе повеќе забава од три режими на блицот, бавно флеш и стабилна осветлување.Еден Допир switch дизајн. *Лесен за Инсталација : Со флексибилни циклуси можете да клип нив на било цевки од околу 5/8 1 инчен дијаметар.Примена : Брод или кајак навигациски светла, Брод лак светла, брод стерн светлата ноќ работи светла, пет светла, скејтборд светла и така натаму. 【ЛЕСНА ИНСТАЛАЦИЈА】Оваа симпатична led предупредување светлина доаѓа со флексибилни силикон тело и двојно кука дека поддржува да се откажам тоа било место.

Главните карактеристики

Избор на клиент