.

.

Коренот Volumizing Коса, Прав, Контрола Коса Масло на Косата и Коренот Дигање Прав Зголемување на Косата Волумен Безбедно Состојки 10g Мат Текстура на Косата

Коренот Volumizing Коса, Прав, Контрола Коса Масло на Косата и Коренот Дигање Прав Зголемување на Косата Волумен

DEN 210.96

Пристапност
Во достапна форма

Преносни Големина : Јачина на косата во прав може да се користи нормално 20-40 пати, во зависност од должината на одделните коса, мали во големина, лесно да се носите во вашата чанта за одржување на коренот на влакното се исуши.Контрола на Коса Масло : Volumizing во прав може да се контролира коса масло, помош стил природна и нежна коса стил, погоден за коренот на косата употреба.Зголемување на Косата Волумен : Root дигање прав може да се направи коренот на косата меки, зголемување на косата волумен и визуелно, и отстранете мрсна коса, која е погодна за различни фризури.Safe Состојки : Коса volumizing буре има мат текстура, безбедно состојки, кожата пријателски и без штета на вашиот скалп.Лесен за Употреба : Само еднакво се применува косата и коренот меки во прав да се исуши косата за да се создаде мат и природна коса, кој е лесен и брз за употреба.Функција : 1. Safe Состојки : Коса volumizing буре има мат текстура, безбедно состојки, кожата пријателски и без штета на вашиот скалп.2. Контрола на Коса Масло : Volumizing во прав може да се контролира коса масло, помош стил природна и нежна коса стил, погоден за коренот на косата употреба.3. Лесен за Употреба : Само еднакво се применува косата и коренот меки во прав да се исуши косата за да се создаде мат и природна коса, кој е лесен и брз за употреба.4. Зголемување на Косата Волумен : Root дигање прав може да се направи коренот на косата меки, зголемување на косата волумен и визуелно, и отстранете мрсна коса, која е погодна за различни фризури.5. Преносни Големина : Јачина на косата во прав може да се користи нормално 20-40 пати, во зависност од должината на одделните коса, мали во големина, лесно да се носите во вашата чанта за одржување на коренот на влакното се исуши.Спецификација : Предмет Тип : Volumizing Коса Powder Texture : Powder Net Содржина : 10g / 0.35 oz Shelf Живот : 3 Години Пакет Листа : 1 x Volumizing Коса во Прав.

Главните карактеристики

Item Type:
Volumizing Hair Powder
Texture:
Powder
Net Content:
10g / 0.35oz
Shelf Life:
3 Years
Package List:
1 x Volumizing Hair Powder :
Избор на клиент