.

.

Dumcondy Традиционалните Гроздобер Ретро Антички Сребрен Злато Boho Бохемски Накит Етничка Племенски Циганска Врежани Кука Капка Dangle Jhumka Ѕвона Tassel Обетки за Жени, Девој

Dumcondy Традиционалните Гроздобер Ретро Антички Сребрен Злато Boho Бохемски Накит Етничка Племенски Циганска

DEN 1027.20

Пристапност
Во достапна форма

【УНИКАТЕН ДИЗАЈН】 : Традиционален Индиски Обетки.Големина околу 7.5x4.5cm/ 3x1.8in.Античкиот уникатен дизајн ,ве Молиме да напомена : Овие обетки може да биде малку тешки,Затоа што тие се направени од метал, но тоа ќе биде во ред, ако може да се прилагоди за да не носете премногу долг,може да ги носи на вашиот туризам, или за партија и да ги преземат убави фотографии,Луксузен и Уникатен дизајн го прави тоа најдобро!Тоа е совршен прилог на вашиот крајбрежни гардероба.Голем одмор подарок да носат година околу. 【Погодна Прилика】 : На dangle обетки се шармантни и разноврсна, тоа ќе биде совршен за да се носат со твоите различен стил на облека, одличен избор за сите прилики ќе присуствуваат, како што се роденден, матура церемонии, вечера, танц партија, излети, летни патувања, па дури и секојдневно носат. 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】 : Апсолутно,Тоа е совршен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, ќерка,секој посебен ден,Роденден, Годишнина, Божиќ, Дипломирањето, Мајката Ден, Денот на Вљубените,итн. 【Известување】 : Не ги споделите со нив во груби хемикалии, масла,дури и спреј парфеми директно врз нив.Бидејќи тоа ќе предизвика накит да исчезнат, discolour, или дури и да го уништи нив целосно. 【Пакет вклучуваат】 : 3 Пар обетки / Set.Прикажана на фотографиите.Традиционалните Индиски Обетки.Големина околу 7.5x4.5cm/ 3x1.8in.Античкиот уникатен дизајн ,ве Молиме да напомена : Овие обетки може да биде малку тешки,Затоа што тие се направени од метал, но тоа ќе биде во ред, ако може да се прилагоди за да не носете премногу долг,може да ги носи на вашиот туризам, или за партија и да ги преземат убави фотографии,Луксузен и Уникатен дизајн го прави тоа најдобро!Тоа е совршен прилог на вашиот крајбрежни гардероба.Голем одмор подарок да носат година околу.

Главните карактеристики

Избор на клиент