.

.

Бакарна Жица Избрани 4 Големини Плоштад (Мртов Мека) 14 Ga - 16 Ga - 18 Ga - 20 Ga. 10 ft. Секоја Големина.

Бакарна Жица Избрани 4 Големини Плоштад (Мртов Мека) 14 Ga - 16 Ga - 18 Ga - 20 Ga. 10 ft. Секоја Големина.

DEN 522.00

Пристапност
Во достапна форма

Метал : Цврсти Бакарна Жица.Облик : Плоштад.Избрани Големини : 14 Ga - 16 Ga - 18 Ga - 20 Ga.Количина : 10 ft.секоја големина.Темперамент : Мртов Мека.Избрани Плоштадот Бакарна Жица (Мртов Мека), 14 Ga - 16 Ga - 18 Ga - 20 Ga. 10 ft.секоја големина.Може да биде лемење, зачукуваше, antiqued, и патина.Направен Во САД.

Главните карактеристики

Избор на клиент