.

.

Countertop Мраз Создателот Машина Преносни, Само Чистење Функција, Мини Ледено на Одлуки, Направи 26 кг мраз во 24 часот, Коцки Мраз Подготвени во 6-8 Минути со Мраз заштита ?

Countertop Мраз Создателот Машина Преносни, Само Чистење Функција, Мини Ледено на Одлуки, Направи 26 кг мраз

DEN 2700.00

Пристапност
Во достапна форма

Со капацитет да произведе 26 кг на мраз на ден, ти никогаш нема да се кандидира надвор од мраз.Имаат многу мраз на располагање за да се вчита до ладилници & мраз-градите, направи замрзнати concoctions, и да уживате во бескрајни разладени пијалоци.Авто-чистење функција на нашите пелети мраз машина го прави расчистување бриз и се осигурува дека ќе го добиете чист мраз сите секое време.Подгответе се За Некои Ладен Забава со нашите countertop мраз создателот машина.Мазна Шупливи Мраз : Треска Пијалоци Побрзо.На Kooler Работи Мраз Машина го прави секојдневниот живот и апарати за полесно планирање, преку доделување на ладење освежување за вашите омилени пијалоци во само 8 минути.Разладени Пијалоци Во Cinch : Не се измамени од страна на неговата големина, овој компактен сепак моќна машина за правење мраз го прави 9 куршум коцки мраз во малку, како и 7 минути.Две Мраз Големини : Големи и Small R600a Висока Ефикасност Компресор : 26 lbs во 24 hrs Single-Копчето Авто-Чистење Function Infrared Сензорот Технологија : Overflow и Додадете Water Quiet-Водење Operation Smooth Шупливи Мраз : Треска Пијалоци Faster Simple и Интуитивен Контрола.Само Додадете Вода!Сите што треба да направите е да го наполни резервоарот со вода, притиснете за вклучување/исклучување на уредот, одберете ја големината на мраз (да, можете да изберете од мали & големи димензии!) и тоа е тоа.Производство на 9 свежи, крцкава, chewable куршум во облик на коцки мраз по циклус и да се направи до 26 кг на мраз во само 24 часа.Едноставен и Интуитивен Контрола.Инфрацрвен Сензор Технологија : Overflow и Додадете Вода.Само притиснете за вклучување/исклучување копче за 5s за да започнете, овозможувајќи за почиста мраз во секое време.Сметководствената се справи го прави лесно да се носат машина од кујната на патио, дневна соба, или во спалната соба.Countertop Големина За Преносни Погодност : Мерење на само 12 инчи во висина и 9 инчи во ширина, што е нашата пренослив мраз машина е идеална за countertops.R600a Висока Ефикасност Компресор : 26 lbs во 24 часот.Kooler Things автоматско мраз создателот е прифатлива, паметни и "добри мраз" создателот ќе посакаш.Две Мраз Големини : Големи и Мали.Еден Копчето Авто-Чистење На Функцијата.Продавница екстра мраз во замрзнувачот кеси за масовно се користи кога ви треба.

Главните карактеристики

Избор на клиент