.

.

DHXXSC 8X6FT Божиќ Селски Дрвени Внатрешни работи Позадина Гроздобер Дрвена Позадина Божиќ Декорација Реквизити Фотографија Студио Позадина Бебе Портрет Фотографија ?

DHXXSC 8X6FT Божиќ Селски Дрвени Внатрешни работи Позадина Гроздобер Дрвена Позадина Божиќ Декорација Реквизити

DEN 647.52

Пристапност
Во достапна форма

Големина : 8x6 ft (2.4 x 1.8 m).Материјал : винил шема платно е светла во боја, силен и издржлив, мала тежина и лесно да се справи.Употреба : совршен за ентериерно уредување, родендени, забави, танц партии, општествени настани, торта маси, свадби, graduations и било партија настани, празник украси, и видео потекло.Висок квалитет : се Направени од издржлив, реални, и силна висок квалитет на винил материјал.Лесен и лесно да се справи.Услуга : Вашето задоволство е наша извршување, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во најкраток пат.Ние нудиме широк спектар на професионални фотографија backdrops за фото снимањето,настан, забава,роденден,божиќ,ноќта на вештерките,дома декорација,свадба,бебе туш,торта табела декорација и др.

Главните карактеристики

Избор на клиент