.

.

Ангел е кора салон - Pimento Allspice Бобинки Целата - Природни или месо, колбаси, чорби, супи, marinades, па дури и колачи - Глутен Бесплатно, Не ГМО, погодно 4 мл.

Ангел е кора салон - Pimento Allspice Бобинки Целата - Природни или месо, колбаси, чорби, супи, marinades,

DEN 263.76

Пристапност
Во достапна форма

Ангел е Целата Сите Зачин Pimento се најчесто познат вкус како и сите на овие зачини, вклучувајќи жито пипер сите во едно.Овие бобинки се потентен, топло, со висок квалитет, исклучително мирисна, и има малку сладок вкус профил.Ангел е Целата Сите-Зачин Pimentos се одлични во вкусен храна, премногу!Користење со месо, колбаси, чорби, супи, marinades, и кисели краставички.Исто така, совршен за печива, сосови и chilies.Голема вредност!.Овие бобинки дојде во удобен 4 мл.контејнер кој го прави лесно да ги додадете сите-зачин за вашите оброци.Ангел е Целата Сите Зачин Pimento е ароматични зачини што можат да се користат како замена за каранфилче, цимет, и оревче.

Главните карактеристики

Избор на клиент