.

.

X-DREE 4 x 1 1/4 слонова коска Најлон едно Тркало Фиксна Matel Плоча Индустриски Рициново(4' 'x 1 1/4' 'Руеда де Најлон Marfil Placa Matel Fija Руеда Индустриски

X-DREE 4 x 1 1/4 слонова коска Најлон едно Тркало Фиксна Matel Плоча Индустриски Рициново(4' 'x 1 1/4' 'Руеда

DEN 2364.00

Пристапност
Во достапна форма

Име На Производ : Fixed Рициново;Материјали : Најлон, Метал.Боја : боја на слонова коска, Сребро Тон;Големина на Тркало : 102 х 32-милиметри/ 4" x 1 1/4" (D*T).Плоча Големина : 9.3 x 6.6 cm/ 3.7" x 2.6" (L*W);Вкупна Висина : 13cm/ 5.1".Планината Дупка Големина : 11 x 9mm/ 0.43" x 0.35" (L*W);Монтажа, Големина : 71 x 45mm/ 2.8" x 1.8" (L*W)(Tamaño del orificio де montaje : 11 x 9 mm / 0.43' 'x 0.35' '(L * W); Tamaño де montaje : 71 x 45 mm / 2.8' 'x 1.8' '(L * W).Нето Тежина : 547g;Пакет Содржина : 1 x Фиксна Рициново(Peso neto : 547g; Contenido del paquete : 1 x Рициново fijo. 4" x 1 1/4" слонова коска Најлон едно Тркало Фиксна Matel Плоча Индустриски Caster Features : fixed typ, најлон и метал materail, едно тркало, рамна плоча.Широко се користи за мебел, рака количка, количка, уреди опрема и видови на индустриски капацитети Опис во Spanish4' 'x 1 1/4' 'Руеда де Најлон Marfil Placa Matel Fija Руеда Industrial Nombre del producto : Руеда fija; Материјали : Најлон, Metal Color : Marfil, tono plateado; Tamaño руеда де : 102 х 32 mm / 4' 'x 1 1/4' '(D * T) Tamaño де placa : 9.3 x 6.6 cm / 3.7' 'x 2.6' '(L * W); Altura вкупно : 13cm / 5.1' 'Tamaño del orificio де montaje : 11 x 9 mm / 0.43' 'x 0.35' '(L * W); Tamaño де montaje : 71 x 45 mm / 2.8' 'x 1.8' '(L * W) Peso neto : 547g; Contenido del paquete : 1 x Рициново fijo.

Главните карактеристики

Избор на клиент