.

.

ПУМА Кралот е Шин & Глуждот Чувари Црно-Златен Медиум

ПУМА Кралот е Шин & Глуждот Чувари Црно-Златен Медиум

DEN 1670.40

Пристапност
Во достапна форма

Еден elasticated рака и поместена фиксна глуждот sock обезбеди оваа гарда на ногата.Пред-Велкро прицврстување на рака чува стража во место.На ЕВА поддршка и обезбедува дополнителна заштита и удобност.ЕВА покритие за високо влијание заштита.Лесен и многу заштитна шин стража со високо влијание PP школка за одлично се вклопуваат и безбедност.Anatomically во облик на стража со внатрешна ЈП школка и врежана ЕВА покритие за високо влијание заштита.На ЕВА подлога обезбедува дополнителна амортизирање и обезбедува удобност.Фиксно глуждот sock со интегриран ЕВА соочи се обезбедува лесен и удобен глуждот заштита.Пред-Велкро прицврстување на рака чува стража во место.

Главните карактеристики

Избор на клиент