.

.

50PCS Силикони Маскара Прачки за Еднократна употреба Eyelash Веѓа Spoolie Четка за Шминка Eyelash Екстензии (Розева)

50PCS Силикони Маскара Прачки за Еднократна употреба Eyelash Веѓа Spoolie Четка за Шминка Eyelash Екстензии

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

Расположливиот eyelash четки се одлични за eyelash пред и/или по маскара, eyelash екстензии, веѓата и шминка.Веѓа четка направена со кристално справи и флексибилни силикони четка главата, корисна и лесна за користење.Маскара четка глава може да биде малку свиткана според вашите дневни потреби.Расположливите алатки за примена на било маскара и вие не мора да се грижите за миење на eyelash четка во секое време.Совршен за патување, забава, шминка продавница, салон за убавина и лична употреба.Пакет вклучувајќи : 50 КОМПЈУТЕРИ за еднократна употреба eyelash четка, четка глави се 1 инч) во должина, четки се 4.1 инчи во должина.Боја : Розова.

Главните карактеристики

Избор на клиент