.

.

Јенки Свеќа Sheridan Абажур и Плоча, Младите Големи / 11-13, Бронза

Јенки Свеќа Sheridan Абажур и Плоча, Младите Големи / 11-13, Бронза

DEN 1031.76

Пристапност
Во достапна форма

Многу модерни додатоци за секоја сезона.Абажур штити пламен од нацрти и чиста запалила свеќа.Особено модерен се потенцира и со други додатоци од Sheridan колекција вистински око-catcher.Нашите комбо поставува со абажур и фах се идеални за украсување на вашиот свеќи во стил.Додатоци се исто така внимателен и прифатлива подарок за секоја прилика.Суптилна колекција која ги комбинира бронза и текстура стакло во килибар тонови за трајни флексибилност.

Главните карактеристики

Избор на клиент