.

.

Tools4Wisdom 2022 Излет 2022 Calendar - 12 Месец - 8.5x11 Hardcover - Полна Боја 2022 Дневен Планер со Неделни и Месечни 2 страници се Шири - 12 Јазичиња - Планер Налепници - JA12L - Црна Флорални

Tools4Wisdom 2022 Излет 2022 Calendar - 12 Месец - 8.5x11 Hardcover - Полна Боја 2022 Дневен Планер со Неделни

DEN 453.12

Пристапност
Во достапна форма

2022 Излет 2022 Календарска Година - Од јануари до декември 2022 - 12 Месеци за Планирање Блаженство!. 8.5 x 11 Инчен HARDCOVER Врзување со 198 ПОЛНА БОЈА Дебели Планирање Страници. 1) Дневен Планер : Организирање на Ден-за-Ден, Цели, Приоритети, и Вашиот Распоред Да се Направи Листа. 2) Неделни Планер : Зголемување на Продуктивноста Татковци; Наставници; Студентите; Бизнис Менаџерите и Вработените; Блогери; и Постарите.Идеален како Личен Организатор; Бизнис Планот; Живот во Излет; Homeschool Излет или Работа во Излет.Колеџ Излет; Училиште во Излет; Наставникот Излет; Свадба во Излет; и како Одмор Подарок за Жените.

Главните карактеристики

Избор на клиент