.

.

Континентална Нови 2 Пакет 26, 27.5, 29 Presta Вентил MTB Велосипед Внатрешна Цевки - Дел

Континентална Нови 2 Пакет 26, 27.5, 29 Presta Вентил MTB Велосипед Внатрешна Цевки - Дел

DEN 335.76

Пристапност
Во достапна форма

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Нова 2 Пакет Континентална 26", 27.5", 29" Presta Вентил MTB Велосипед Внатрешна Цевки - ДЕЛ.Вентил тип : 42mm Presta Вентил.Изградба : Навој w/ Отстранлив Вентил Јадро.Достапни Големини : 26x1.75-2.5", 27.5x1.75-2.5", 29x1.75-2.5".Нови, најголемиот дел пакуваат.Нема мало пакување е вклучена.Континентална Нови 2 Пакет 26, 27.5, 29 Presta Вентил MTB Велосипед Внатрешна Цевки - Дел.

Главните карактеристики

Избор на клиент