.

.

Трн Фарми, Течен Сапун Рака Лаванда, 8 Унца

Трн Фарми, Течен Сапун Рака Лаванда, 8 Унца

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

ОСВЕЖУВАЊЕ РАКА САПУН : Формулиран за да се задржи вашата кожа хидрирани, оставајќи вашата кожа чувство чисто, удобно, и освежен.ДЛАБОКО ОЧИСТИ СО ОРГАНСКИ СОНЧОГЛЕД И КОКОСОВО МАСЛО : Органски сончоглед и кокосово масло природно се очисти и да го врати.Анти анти - воспалителни својства нежно миење, придавам влогови и лесно мирис.ПРИРОДНО ХИДРАТАНТЕН : Нема parabens, GMOs, јаки конзерванси, синтетички бои и мириси, phthalates или сулфати.ПРИРОДНИ ЛАВАНДА МИРИС : мека, флорални и кадифена арома на Лаванда дека е најдобро познат по својата способност да ја обновите и да се намали стресот.ЌЕ им ПОМОГНЕ на ЖЕНИТЕ ПРЕЖИВЕАНИ се ЛЕКУВА : купувањето помага да се обезбеди жени доживеале на трговија со луѓе, проституција, и зависност холистички станбени програма, соодветно вработување и одржлива економска независност.Мирис : Лаванда.

Главните карактеристики

Избор на клиент