.

.

Коса Боја Комплет Anself 3PCS Професионални Салон Коса Боење Боење Комплет за Коса Боја на Четка & Сад во Собата 2 Боја Четки Сад за Мешање Нијанса на Косата Алатка

Коса Боја Комплет Anself 3PCS Професионални Салон Коса Боење Боење Комплет за Коса Боја на Четка & Сад во Собата

DEN 383.76

Пристапност
Во достапна форма

Косата боење четка е user-friendly, навистина помага со покритие и не се добива како многу влакната заглавени во четка.Сад за мешање е цврсти и издржливи, убаво е доволно да се одржи и да се меша коса боја, ќе работат и за вас.Голем сад за мешање и 2 коса боење четки се вклучени, тие се лесно да се исчистени по употребата.Анти-пропадна база овозможува на сад да остане во место кога ставање на маса.Тие се погодни за професионални салон и за домашна употреба.Боја : Сина.

Главните карактеристики

Избор на клиент