.

.

Ласерско Отстранување на Влакна IPL Отстранување на Влакна, за Жени и Мажи Трајно Отстранување на Влакна Уред за Лицето Тело, Надгради и да Трепка 999999

Ласерско Отстранување на Влакна IPL Отстранување на Влакна, за Жени и Мажи Трајно Отстранување на Влакна Уред

DEN 1199.76

Пристапност
Во достапна форма

【Постојан IPL Отстранување на Влакна】 ❤️ ве Молиме запомнете да го приклучок пред користење на ipl коса смена. ❤️ IPL отстранување на влакна, за жени и мажи усвоена на истиот клинички докажано IPL технологија се користи од страна на дерматолог и козметички салони.Принципот е да се емитуваат силно пулсот и се апсорбира од страна на фоликулата на косата, ја стимулира коса фоликул да внесете прикриен период за постигнување на постојан отстранување на влакна и мазна кожа.Секој може да го реши проблемот на телото на косата дома. 【5 Нивото на Енергија Авто Режим може да се користи за големи отстранување на влакна област, како што се рацете, нозете, стомакот и грбот. 【999,999 Трепка за Живот Употреба 】IPL отстранување на влакна, за жени и мажи има 999,999 Молњи, што е доволно за доживотно време.Ќе видите разликата во текот на првите 4 недели.Скоро 75% од влакната почнат да падне природно.Тоа ќе е потребно околу 8 недели за да се заврши отстранување на влакна за добро и да ви донесе супер мазна кожа. 【Безбедно и Безболно Отстранување на Влакна Уред】На IPL ласер отстранување на влакна е интелигентна бојата на кожата признавање систем и тоа може да емитираат топла светлина и кожата само се чувствува блага топлина која не му наштети на кожата и нема да предизвика болка, па нема потреба да се грижите за безбедноста на употреба.Следете ги инструкциите на прирачникот за користење на IPL отстранување на влакна правилно, тоа ќе ви помогне да се постигне ефект на отстранување на влакна побрзо. 【Економски & At-Home Отстранување на Влакна】во Споредба со цената на салон за депилација методи, финансиска корист од овој At-home отстранување на влакна уред наскоро ќе се види.Ние може да се добие отстранување на влакна ефект како салон за убавина и спаси многу трошоците и времето.Во меѓувреме, професионална производителот и строга контрола на квалитетот направи ни сигурни во користење на Ласерско Отстранување на Влакна.

Главните карактеристики

Избор на клиент