.

.

Прекрасен Мемориска Пена Бања Мат, 2 Пакет, 17 x 24 Бања Килими, Не се Лизга Ултра Абсорбента, Чоколадо

Прекрасен Мемориска Пена Бања Мат, 2 Пакет, 17 x 24 Бања Килими, Не се Лизга Ултра Абсорбента, Чоколадо

DEN 2148.00

Пристапност
Во достапна форма

2 СМ, СТП мемориска пена материјал испорачува искуство кое може да се вредност за долго. - Бидете сигурни да се одржи мат/s на сува подот за да се спречи лизгање.; сместувањето на мат не е само ограничена на туш област, но исто така може да се стави во предниот дел на мијалникот или на друго место.ПОВЕЌЕНАМЕНСКИ - бања мат подобрува целокупниот жалба на вашиот бања со координирање убаво со околните, како и со другите производи, како крпа и др.ВИСОК КВАЛИТЕТ на ФОРМИРАЊЕТО - 100% полиестер корални руно и 35 D, 1.Multipurpose The бања мат подобрува целокупниот жалба на вашиот бања со координирање убаво со околните, како и со другите производи, како влошки и сл.МАШИНА ПРИЈАТЕЛСКИ - Чистење не е голема загриженост повеќе што овие може да биде машина за мијат со ладна вода користејќи благ детергент и собори сушат на ниска топлина поставување; на душеци се сигурни дека да се задржи нивната боја, дури и по минува низ повеќе мие и сува циклуси.Исто така, овие врвен квалитет душеци нема да исчезнат, дури и по минува низ повеќе мие и сува циклуси.ВИСОК ABSORBENCY ве молиме да се осигурате дека бања мат се става на сува подот за да се спречи лизгање.Надворешната граница на душеци и Styrene Butadiene Гумени врзани со втиснување понатаму го подобрува својот квалитет како што тоа се обезбедува силна крои да се задржи своето формирање непроменети.Машина за миење на душеци во ладна вода користејќи благ детергент и собори сува на ниска топлина поставување со голема леснотија.Секој мат мерки 17 x 24 Инчи, што е доволно простор за нозете да се исуши, а сивата боја ја надополнува и со околината.Претпазливост - избегнувајте користење на кајгана или хлор.Тоа носи висок absorbency сопственост проследено со не се лизга подлога што помага во одржување на мат сува и стационирани без лизгање/менувањето кога таа доаѓа во контакт со вашите нозе.2 СМ, СТП мемориска пена материјал обезбедува најдоброто искуство што може да се вредност за долг; солидна надворешната граница и Styrene Butadiene Гумени врзани со втиснување и понатаму, ги подобрува квалитетот и жалба на мат.Исто така, можете да се позанимавам со мат сместување како можете да поставите тоа право да излезе од туш област, пред мијалникот или каде сакате.Висок-Квалитет Formation The 100% полиестер корални руно и 35 D, 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент