.

.

Huaai Бебе Топло Зима Снег Чизми Мека Единствена Prewalker Не-Пропадна Чизми за Бебе Дете Момчиња Девојчиња Краток Памук Руно Booties (Розова, 12)

Huaai Бебе Топло Зима Снег Чизми Мека Единствена Prewalker Не-Пропадна Чизми за Бебе Дете Момчиња Девојчиња

DEN 226.80

Пристапност
Во достапна форма

❤ Топло & Удобно : ова booties за бебе години се направени од мека и дише Памук горниот,Фина облога ги опфаќа внатрешноста на бебе чевли се да се задржи на нозе топло брзо.Топло,Удобен,Мека и Lightweght одговара за пред-вокер,индексирање,учат да одат. ❤ Безбедност & Не се Лизга : Овие бебе чевли мека, но цврсти има убаво контрола на теренот, со одлични не се лизга отпор, совршен за години почнуваат да одиме.Кога вашето бебе ќе одиме на било влажни површини без страв од отфрлање off.Одлично за затворен, градинка, активности на отворено во ладно време.набитост на тоа ја подобрува при одење и мекост на чевли даде поголема флексибилност, да лазат кога малото бебе сака. ❤ Повод : Newbornss,години,млади и деца и во затворени простории и на отворено за зима снег дена,одлична за бебе секојдневна облека, да ги задржи на нозе топло и удобно сите-ден долго.Симпатична Стилски Секојдневен Дизајн Бебе Чевли за да одговара за било Прилики како Свадба,Роденден,Фотографија.Тоа ќе донесе многу Внимание и Комплименти за вашата Прекрасна мала Ангел. ❤ Симпатична Чевли : Симпатична и убава изглед, со широк пети дизајн нема да се притисне на вашето бебе на нозе.Нашите Чевли кои остане на вашето бебе нозете дури и преку индексирање, крстарење околу, зафатен одење, или тешки удари!Нашите дизајн за удобен, престој-на доказ бебе чевли. ❤ Големи Дарови : Овие симпатична чевли за бебе и деца, исто така, направи најслатко подарок!Совршен Подарок за babyshower, holdiday подарок, или роденденски подарок!Прв Роденден Подарок за бебето.Бебе чевли за прв одење/крштевка/затворен надворешен/принцеза се облекуваат/ роденден/свадбата.Вашето бебе ќе се подготви тони комплимент.Функција : 100% сосема нов и висок quality Material на чевли : Cotton Soft материјал го прави бебето се чувствуваат многу comfortable Prefect за секојдневна употреба и лесно да ги тргнеме или wear Great подарок за baby Gender : Girl Style : Креветчето Shoes Package содржина : 1 пар бебе чевли.

Главните карактеристики

Избор на клиент