.

.

GIM Виси Лични Преносни Вратот Фан - Hands-Free USB 3.5-9.5 часа Полнење Лична погоден за носене Neckband Фан со 3 Ниво Протокот на Воздух за Патување Отворено Office Home Спорт

GIM Виси Лични Преносни Вратот Фан - Hands-Free USB 3.5-9.5 часа Полнење Лична погоден за носене Neckband Фан

DEN 239.76

Пристапност
Во достапна форма

【ВИСИ ОКОЛУ ВРАТОТ ДИЗАЈН】Креативни hands-free фан дека обвива околу вашиот врат, одржување сте кул додека сте во движење.Оваа вратот фан ќе го спаси твојот лик од потење сериозно, идеален за лето кога сте на патување, одење, чекаа во ред, кои работат во областа, градилишта, или снимањето области, итн. 【3.5-9.5 ЧАСА РАБОТНО ВРЕМЕ, БЕЗ ЛАЖНИ РЕКЛАМИРАЊЕ】На погоден за носене neckband фанови се вградени во 2600m Ah батеријата(18650 литиум батерија), континуирано работи 9.5/5/3.5 часови зависи од низок/среден/strong брзина по целосно наполнет.За разлика од другите конкуренти, тврди дека 1800~2600m Ah батеријата сепак нивните навивачи работат помалку од 6 часа, дури и при мала брзина. 【DOUAL ГЛАВАТА ФАН, 360° на РОТАЦИЈА, ВИТКАЊЕ】Карактеристики двојно фан глави дизајн, навивачите се 360°флексибилни ротираат за да го прилагодите најдобро правец на ветер ви треба.Го носат на вашиот врат, се седне на маса како маса фан.Апсолутно бесплатно вашите раце додека сте на работа или играње. 【МАЛИ, НО МОЌНИ, ТИВКА РАБОТА】На вградени прва нова бакар направени brushless мотор е посилен и подолг животен век отколку на другите редовни мотор, генерира моќен правец.Прилагодливи 3 брзини - НИСКА/СРЕДНА/ВИСОКА.Дури и при голема брзина, бучавата е помала од 50d B, мирен и пријателски без да се прави многу бучава, Идеален за вашиот дом, градина, канцелариски употреба. 【USB ИЛИ БАТЕРИЈАТА POWERD, ЛЕСНИ И УДОБНО НОСЕЊЕ】преносни ѓердан фан тегови 6.5 oz, лесен и удобен за носење тоа на целиот ден долг на вашиот врат.Полнење во текот на ноќта со USB портот од власта банка, ѕид адаптер, USB излез.Мора да се има во лето.

Главните карактеристики

Избор на клиент