.

.

All Star Возрасни Делта Flex Оска Градите Заштитник Темперамент

All Star Возрасни Делта Flex Оска Градите Заштитник Темперамент

DEN 599.76

Пристапност
Во достапна форма

Замена Делта Flex Оска Градите Заштитник Темперамент за All Star Возрасни Оска Градите Заштитници.Делта Flex Оска се Подигнат овозможува максимална прилагодливост и удобност, фитинг широк спектар на телесни типови.Возрасни Оска се Подигнат компатибилен со CPCC40 PRO и CP40 PPRO.Замена Делта Flex Оска Градите Заштитник Темперамент за All Star Возрасни Оска Градите Заштитници.Делта Flex Оска се Подигнат овозможува максимална прилагодливост и удобност, фитинг широк спектар на телесни типови.Возрасни Оска се Подигнат компатибилен со CPCC40 PRO и CP40 PPRO.

Главните карактеристики

Избор на клиент