.

.

Изработен Крстот Пенкало | Персоналните Крстот Bailey Medalist Ballpoint Подарок Pen - Хром Со Златни Украси, Обичај Врежани Од Dayspring Пенкала. Извршен Подарок.

Изработен Крстот Пенкало | Персоналните Крстот Bailey Medalist Ballpoint Подарок Pen - Хром Со Златни Украси,

DEN 2174.40

Пристапност
Во достапна форма

Персоналните Подарок Pen со Сопствени Гравирање : Врежани Крстот пенкало со име или порака до 25 знаци и празни места.Гравирање изгледа месинг/златна боја.Испратени во 1 работен ден.Bailey Прифатлива Обичај Пенкало со Premium, Professional Крај : Вистински Крстот Bailey Medalist пенкало со lustrous хром финиш и 23kt позлатени уреденост.Персоналните Пенкало Изградени со Unflinching Внимание на Детали : има една Bailey пресврт-акција ballpoint со 1.0 мм црно мастило и Крст на подарок кутија.Сигурен Пишување Гарантира за Живот : Крстот Bailey Medalist доаѓа со Крст Живот Механички Гаранција со сертификат за автентичност, во секоја кутија.Импресивна Дипломирањето Подарок, е Изработен Подарок за Божиќ, или Голем Дар за Секого : Одлично изработен подарок pen, совршен за мажи, жени, соработници, корпоративни логоа, родендени, и честитки.

Главните карактеристики

Избор на клиент