.

.

Клипот на фан, Шетач Вентилатор за Бебето, Мини USB Пренослив Вентилатор за Кревет, Патувајќи со Батерија 2500mA Батеријата 360° на Ротација

Клипот на фан, Шетач Вентилатор за Бебето, Мини USB Пренослив Вентилатор за Кревет, Патувајќи со Батерија 2500mA

DEN 372.00
DEN 455.76

Пристапност
Во достапна форма

Клипот На & Биро Фан - Може да се стави или клип на секаде со 360°вертикална и 270°хоризонтална ротација.Совршен за бебе шетач, дома и во канцеларија, спална соба, лаптоп, фитнес тренингот, автомобил backseat.Моќен Навивачите за својот Живот - макс брзина на ветрот можат да стигнат до 16.5 ft/s во најниската decibel (≤40d B).На stepless брзина регулатива овозможува совршен брзина на ветрот за вас.Компактен & Protable - мали димензии, лесен, преносни и корисна.Погоден за надвор, кампување, патувања, патување и сл.Квалитетот на Батеријата - 2600m Ah батеријата (ВКЛУЧЕНИ) поддршка 2.5~6 часа да работи, 1.5 часа брзо време на полнење.Може да се напојува преку USB извор на енергија.Супериорен Безбедност - Здрав и широк менгеме обезбеди confirmly клип на вашиот шетач.Ние и ветуваме на грижете се-бесплатно 12 месеци гаранција и 24/7 услуги на клиентите.Mieuxbuck е еден од најпознатите професионални добавувачи на домаќинството/лична навивачи на .Имаме милиони продадени парчиња на навивачите, и уживаше голем углед.Оваа Mieuxbuck преносни фан е погодно да ги носите, енергија-заштеда, кој ќе биде неопходен дневни потреби за луѓето.Тоа е совршен за надворешна и внатре активност, како што е за дома, на патување, канцеларија, теретана, бебе шетач итн.Specifications Battery : 2500m Ah Време на Полнење : 3~4.5 часа Влезен Напон : 5 V / Излезен Напон : 4~6 V Излез Тековната : 0.35~1А Моќ Оценка : 3.5 W (макс брзина), 1 W (најниска брзина) Производ Тежина : 0.6 lb Package1 x Батерија Управувана Фан 1 x USB Кабелот 1 x Сунѓерот 1 x батерија (2500m Ah) 1 x Прирачник за Корисникот Совети : 1. Само 5 V/1А адаптер може да се користи.Ако се користи 5 V/2 A адаптер, тоа може да предизвика прекумерна струја и изгори од фан јадро.2. Црвениот индикатор светлото ќе престане да трепка додека целосно наполнета. 3. 5 V/2 A адаптер е предложено ако би сакале да ја имаат обвинет побрзо. 4. Брзина може да се прилагоди дури и под статус на полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент